Крема - органско алое и органска вербена 1

620,00 ден.   Спореди

Длабински хидрира и ја храни кожата на лицето и телото. Идеална е за нега на многу суви делови на кожата. Оваа хранлива крема со органско алое и маслинка погодна е за сите членови на фамилијата. Исто ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 620,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Длабински хидрира и ја храни кожата на лицето и телото. Идеална е за нега на многу суви делови на кожата. Оваа хранлива крема со органско алое и маслинка погодна е за сите членови на фамилијата. Исто така, се препорачува за нега на проблематична детска кожа. Состав: Aqua (Water), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Elaeis Guineensis (Palm) Oil*, Aloe Barbadensis Leaf Juice*, Cera Alba (Beeswax), Glycerin, Glyceryl Stearate Citrate, Sorbitan Stearate, Behenyl Alcohol, Parfum (Essential Oils), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Palmitic Acid, Stearic Acid, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Verbena Officinalis*, Xanthan Gum, Sucrose Cocoate, Alcohol*, Sodium Levulinate, Potassium Sorbate, Sodium Anisate, Lactic Acid, Sodium Lactate, PCA Ethyl Cocoyl Arginate, Tocopherol, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Citronellol

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка