Креативно пишување

200,00 ден.   Спореди

Како и сите други работи во животот, и пишувањето е дисциплина што може да се научи. Доротеа Бренд дава едноставни совети и препорачува вежби кои писателот го носат во еден специфичен контакт со негов...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 200,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Како и сите други работи во животот, и пишувањето е дисциплина што може да се научи. Доротеа Бренд дава едноставни совети и препорачува вежби кои писателот го носат во еден специфичен контакт со неговото несвесно. На човекот кој сака да се изрази низ пишаниот збор таа му помага да стекне здрави навики на работа. А се разбира, еден од предусловите за тоа е ослободувањето од сите видови блокади.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи