КРЕАТИВЕН КОПЛЕТ LUNALED

8.437,00 ден.   Спореди

Комплетот е погоден за интеграција во различни базени. Може да се користи во затворен простор, како и на отворено и импресионира со својата енергетска ефикасност и безбедност на 12 V технологија.Вград...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.437,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплетот е погоден за интеграција во различни базени. Може да се користи во затворен простор, како и на отворено и импресионира со својата енергетска ефикасност и безбедност на 12 V технологија.Вградени 9 неутрални бели LED диоди.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка