Краткото владеење на Пипин IV

100,00 ден.   Спореди

Пипин е наш современик, мал остров на човечка пристојност и на граѓанска мудрост во совремниот полуден свет. Но кога политичките партии ќе решат да ја обноват монархијата, целиот живот на Пипин одедна...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Моја Книга http://www.mojakniga.com.mk/   Детали 100,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Пипин е наш современик, мал остров на човечка пристојност и на граѓанска мудрост во совремниот полуден свет. Но кога политичките партии ќе решат да ја обноват монархијата, целиот живот на Пипин одеднаш се менува од корен. Тој е приморан да ги следи политичките правила на луѓето кои сакаат да го искористат за своите нечесни цели. Сепак, тој решава да направи нешто добро за својот народ...
ТИРАЖОТ Е ИСЦРПЕН!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка