Корал керамика за аквариум црвен 16 cm

500,00 ден.   Спореди

Button coral, 16 cm
Decorative items made of polyresin are long-lasting and look good in any aquarium. These items give fish a hiding place or a place to swim through. They are easy to clean and...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 500,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Button coral, 16 cm
Decorative items made of polyresin are long-lasting and look good in any aquarium. These items give fish a hiding place or a place to swim through. They are easy to clean and do not affect the quality of the water. Polyresin items without artificial plants are saltwater resistant.
Items which are marked with a picture of a lizard can also be used in a terrarium.
Details:
wide range of decoration
do not affect the water quality
easy to clean
saltwater resistant (only items without artificial plants)
some are also suitable for terrariums
8839 Button coral, 16 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка