Корален Гребен

1.400,00 ден.   Спореди

Корален Гребен
silicone/polyester resin
does not affect the water quality
with air-pump connection


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 1.400,00 ден.

пред 9 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Корален Гребен
silicone/polyester resin
does not affect the water quality
with air-pump connection

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка