Корален гребен егзотик 32 цм

2.000,00 ден.   Спореди

Корален гребен егзотик
polyester resin
salt water resistant
does not affect the water quality


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Аква шоп http://aquashop.com.mk   Детали 2.000,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Корален гребен егзотик
polyester resin
salt water resistant
does not affect the water quality

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка