Копчеста литиумска батерија CR2032

295,00 ден.   Спореди

Нова генерација полниви литиумски копчести батерии. Овој тип батерии имаат можност за полнење до околу 400 пати.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нова генерација полниви литиумски копчести батерии. Овој тип батерии имаат можност за полнење до околу 400 пати.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка