КОПЧЕСТА БАТЕРИЈА NIMH V150H

236,00 ден.   Спореди

Копчеста батерија изработена од технологија на никел метал хидрид за различна употреба. Може да се користи и во комуникациска опрема, компјутери или електроника. Без додаток за лемење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Копчеста батерија изработена од технологија на никел метал хидрид за различна употреба. Може да се користи и во комуникациска опрема, компјутери или електроника. Без додаток за лемење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка