КОПЧЕСТА БАТЕРИЈА LIR2477

295,00 ден.   Спореди

Нова генерација на копчести литиумски батерии кои можат да се полнат. Можност за набавка во сите големини.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 295,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нова генерација на копчести литиумски батерии кои можат да се полнат. Можност за набавка во сите големини.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка