КОПЧЕСТА БАТЕРИЈА НА ПОЛНЕЊЕ ТИП - LIR2025

236,00 ден.   Спореди

Нова генерација на литиумски копчести батерии со сите големини. Можност за користење на над 400 надворешни сензори.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Нова генерација на литиумски копчести батерии со сите големини. Можност за користење на над 400 надворешни сензори.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка