Концентрати за чистење, 3 пакувања во сет EMAG

1.239,00 ден.   Спореди

Сетот се состои од најчесто користените концентрати за чистење. Може да се меша во однос на 1:100


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.239,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Сетот се состои од најчесто користените концентрати за чистење. Може да се меша во однос на 1:100

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка