Конусна циклама нараквица

149,00 ден.   Спореди

Конусна циклама нараквица со бледо розе шари. Впечатлив и модерен моден детаљ.
Димензии:
Дијаметар - 7 см.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 149,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конусна циклама нараквица со бледо розе шари. Впечатлив и модерен моден детаљ.
Димензии:
Дијаметар - 7 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка