Контролер 6-60v lead-acid Battery Charging Controller Protection Board switch 12v 24v 48v.

1.200,00 ден.   Спореди

6-60v lead-acid Battery Charging Controller Protection Board switch 12v 24v 48v. Input Voltage:DC 6-60V, Display Accuracy:0.1V, Output Type direct. Voltage Tolerance:±0.1V, Apply For:6-60V MAX 80V bat...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.200,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


6-60v lead-acid Battery Charging Controller Protection Board switch 12v 24v 48v. Input Voltage:DC 6-60V, Display Accuracy:0.1V, Output Type direct. Voltage Tolerance:±0.1V, Apply For:6-60V MAX 80V battery, Dimension:81*54*18mm, Use: In the setting voltage value, start button play button raised, about stop button role to down key. 1. Set the start voltage: Normal display voltage state, press to a starting voltage button ,to display the start charging voltage. long Press the start button, digital flashes, by start and stop button, set the start charging voltage value. 2. Set Stop voltage: Normal Voltage normal display mode, press to a Stop voltage button ,to display the Stop charging voltage. long Press the Stop button, digital flashes, by start and stop button, set the Stop charging voltage value. 3. Setting Error: Energized state while holding down the start / stop button, digital display 888 is factory setting.Stop Charge: 14.7/29.4V Low: 12.2/24.4V

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка