Контрола на циркулација CIRCON

15.340,00 ден.   Спореди

Циркулациона пумпа CIRCON за циркулација на топла вода. Циркулационата пумпа се вклучува само кога навистина треба. Сензорот и сетилата преку автоматски информации ја одредуваат потрошувачката на топ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 15.340,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Циркулациона пумпа CIRCON за циркулација на топла вода. Циркулационата пумпа се вклучува само кога навистина треба. Сензорот и сетилата преку автоматски информации ја одредуваат потрошувачката на топла вода. Промената на параметрите се вклопуваат со автоматско полнење на нови вредности вклучени во негово отсуство. Инсталацијата е едноставена брза и лесна и нема да ви одземе повеќе од неколку минути.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка