КОНТРОЛА НА СЕНКА FS20

3.658,00 ден.   Спореди

Овој уред овозможува автоматска климатизација, кој при големи жештини автоматски ги спушта тендите и ролетните, а при заоѓање на сонцето ги крева. Посакуваната граница на отворање и затворање, како и ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој уред овозможува автоматска климатизација, кој при големи жештини автоматски ги спушта тендите и ролетните, а при заоѓање на сонцето ги крева. Посакуваната граница на отворање и затворање, како и и шините на ролетните можат да се прилагодат. Двата изборни работни модуси овозможуваат кревање и спуштање според меморираното време на ролетните или на шините за управување. Овој уред е идеален додаток на ролетните FS20 (61 81 03) и FS20 RSU (64 64 08). Управувачкиот сензор за сонце може да се постави на стаклото на прозорецот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка