Конрад CCD камера во боја

6.800,00 ден.   Спореди

Оваа надворешна камера со висока резолуција е многу професионална кога станува збор за видео надзор. Во текот на денот, фокусот снима остри слики во боја. За осветлување во текот на ноќта се грижат 4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.800,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа надворешна камера со висока резолуција е многу професионална кога станува збор за видео надзор. Во текот на денот, фокусот снима остри слики во боја. За осветлување во текот на ноќта се грижат 40 инфрацрвени LED диоди за да се обезбеди разлика во боја (црно и бело) дури и во целосен мрак!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка