Конрад камера надзор со 2GB меморија

16.922,00 ден.   Спореди

CMOS камер за видео надзор со меморија од 2GB. Во зависност од резолуцијата и компресија, обезбедува 5-200 минути постојано снимање. Погоден за брз и мобилен видео мониторинг.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.922,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CMOS камер за видео надзор со меморија од 2GB. Во зависност од резолуцијата и компресија, обезбедува 5-200 минути постојано снимање. Погоден за брз и мобилен видео мониторинг.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка