Конрад видео паркинг сензор

13.806,00 ден.   Спореди

Конрад паркинг сензор со видео прикажување на колор монитор со AV влез. Идеален за камиони, кампери, комбиња и големи автомобили. Поврзете DVD плеер, VCR или сателитски приемник и олеснете си го парки...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 13.806,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конрад паркинг сензор со видео прикажување на колор монитор со AV влез. Идеален за камиони, кампери, комбиња и големи автомобили. Поврзете DVD плеер, VCR или сателитски приемник и олеснете си го паркирањето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка