КОНЕКЦИОНЕН ТЕСТЕР - Voltcraft CT-1

1.711,00 ден.   Спореди

Тестер за конекција на кабли и жици тип CT-1 за секоја мрежна инсталација. Екстерен ресивер претходно инсталиран. Конекцијата се прикажува преку 4 ЛЕД диоди и вклучува заштитен кабел за тестирање.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.711,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Тестер за конекција на кабли и жици тип CT-1 за секоја мрежна инсталација. Екстерен ресивер претходно инсталиран. Конекцијата се прикажува преку 4 ЛЕД диоди и вклучува заштитен кабел за тестирање.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка