Конектор за батерија 9 V, I со одделни полови

59,00 ден.   Спореди

Одделни полови за да се поврзе батеријата со други уреди. Индустриски дизајн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 59,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одделни полови за да се поврзе батеријата со други уреди. Индустриски дизајн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка