КОНВЕРТОР DC/DC

3.009,00 ден.   Спореди

Конвертор за промена на напон од 24V во 12 V. Можност за користење во приколки, бродови, камиони итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Конвертор за промена на напон од 24V во 12 V. Можност за користење во приколки, бродови, камиони итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка