КОНВЕРТОР СО ТАЈМЕР

3.835,00 ден.   Спореди

Овој конвектор можете да го користите како стоечки или ѕиден уред, како главно или дополнително греење во дневните или работните простории. Варијабилна контрола, заштита од замрзнување, заштита од пре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.835,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој конвектор можете да го користите како стоечки или ѕиден уред, како главно или дополнително греење во дневните или работните простории. Варијабилна контрола, заштита од замрзнување, заштита од прегревање и 2000 W топлинска сила.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка