КОНВЕКТОРСКА ГРЕАЛКА 2000 СО МОДЕРЕН ДИЗАЈН

3.127,00 ден.   Спореди

Овој конвектор можете да го користите како стоечки или ѕиден уред, како главно или дополнително греење во дневните или работните простории. Привлечени дизајн, прилагодлив термостат и 2000 W капацитет ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој конвектор можете да го користите како стоечки или ѕиден уред, како главно или дополнително греење во дневните или работните простории. Привлечени дизајн, прилагодлив термостат и 2000 W капацитет на греење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка