Компјутер Power V, Intel i5-4460, 4GB RAM, 1TB HDD,

22.600,00 ден.   Спореди

Компјутер Power V, Intel i5-4460, 4GB RAM, 1TB HDD, , Case Matrix NX-03, MB Gigabyte H81M-DS2 LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable Serial/Parallel Port VG, Keyboard + Mouse
Гаранција:...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 22.600,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компјутер Power V, Intel i5-4460, 4GB RAM, 1TB HDD, , Case Matrix NX-03, MB Gigabyte H81M-DS2 LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable Serial/Parallel Port VG, Keyboard + Mouse
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка