Компјутер Power III Intel i3 3.5GHz, 4GB RAM, 500 HDD, DVDRW

16.300,00 ден.   Спореди

Компјутер Power III Intel i3 3.5GHz, MB Gigabyte H81M-DS2 LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable Serial/Parallel Port VGA, 4GB RAM 1600MHz, WD 500 HDD, DVDRW LG
Гаранција: 12 месеци
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 16.300,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компјутер Power III Intel i3 3.5GHz, MB Gigabyte H81M-DS2 LGA1150 DDR3 1600MHz SATA3 USB3.0 Ultra Durable Serial/Parallel Port VGA, 4GB RAM 1600MHz, WD 500 HDD, DVDRW LG
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка