Компјутер Power III, ASROCK H61M-VG3, 4GB DDR3 RAM, Intel Celeron G1620 2.7GHz 4MB Cache, 750W

11.590,00 ден.   Спореди

Компјутер Power III, ASROCK H61M-VG3, 4GB DDR3 RAM, Intel Celeron G1620 2.7GHz 2MB Cache, Matrix NX-01 w/ 750W
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 11.590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компјутер Power III, ASROCK H61M-VG3, 4GB DDR3 RAM, Intel Celeron G1620 2.7GHz 2MB Cache, Matrix NX-01 w/ 750W
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка