Компјутер Power II, AMD Sempron Dual Core 2650 1.45GHz, 2GB RAM DDR3, Asrock AM1B-M, DVD RW DL LG,

9.990,00 ден.   Спореди

Компјутер Power II, AMD Sempron Dual Core 2650 1.45GHz, 2GB RAM DDR3, Asrock AM1B-M, DVD RW DL LG, 500 GB HDD WD, USB 3.0, Matrix case
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 9.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компјутер Power II, AMD Sempron Dual Core 2650 1.45GHz, 2GB RAM DDR3, Asrock AM1B-M, DVD RW DL LG, 500 GB HDD WD, USB 3.0, Matrix case
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка