Компјутер Power 3 GA-H81M-DS2, Intel 2.8GHz, 4GB RAM, 500 GB HDD 1

12.500,00 ден.   Спореди

Компјутер Power 3 Gigabyte GA-H81M-DS2, Intel Dual Core G1820 2.8GHz 2MB Cache, 4GB RAM 1600MHz, 500 GB HDD, DVDRW
Гаранција: 12 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 12.500,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компјутер Power 3 Gigabyte GA-H81M-DS2, Intel Dual Core G1820 2.8GHz 2MB Cache, 4GB RAM 1600MHz, 500 GB HDD, DVDRW
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка