Компјутер PC HP ProDesk 400 SFF, D5S28EA, Intel Core i5-4570 3,20 GHz, Intel H81, 4 GB, DDR3, Intel

27.770,00 ден.   Спореди

PC HP ProDesk 400 SFF, D5S28EA, Intel Core i5-4570 3,20 GHz, Intel H81, 4 GB, DDR3, Intel HD Graphics 4600, 500 GB, DVD±RW, 10/100/1000 Mbit, 240Wat, Mouse, Keyboard, Serial, USB 4 + 4, Free DOS
...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 27.770,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PC HP ProDesk 400 SFF, D5S28EA, Intel Core i5-4570 3,20 GHz, Intel H81, 4 GB, DDR3, Intel HD Graphics 4600, 500 GB, DVD±RW, 10/100/1000 Mbit, 240Wat, Mouse, Keyboard, Serial, USB 4 + 4, Free DOS
Гаранција: 12 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка