Компјутер MSGW Home i139, Free DOS, Intel® G1620, 2.7 GHz, H61, 1x 4 GB, DDR3, 1600 MHz, Integrirana

12.120,00 ден.   Спореди

MSGW Home i139, Free DOS, Intel® G1620, 2.7 GHz, H61, 1x 4 GB, DDR3, 1600 MHz, Integrirana, Intel HD, SATAIII, 500 GB, 10/100
Гаранција: 24 месеци


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 12.120,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


MSGW Home i139, Free DOS, Intel® G1620, 2.7 GHz, H61, 1x 4 GB, DDR3, 1600 MHz, Integrirana, Intel HD, SATAIII, 500 GB, 10/100
Гаранција: 24 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка