Компјутер DELL PC Vostro 260 ST, Intel Core i5-2400 (3.10GHz, 6MB), 4096MB (2x2048MB) 1333MHz DDR3 S

44.920,00 ден.   Спореди

DELL PC Vostro 260 ST, Intel Core i5-2400 (3.10GHz, 6MB), 4096MB (2x2048MB) 1333MHz DDR3 Single Channel, 500GB 7200rpm SATA HDD, Integrated Video, GMA X2000, DVD +/-RW, Win 7 Pro 64bit, 5Y
Гаран...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 44.920,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DELL PC Vostro 260 ST, Intel Core i5-2400 (3.10GHz, 6MB), 4096MB (2x2048MB) 1333MHz DDR3 Single Channel, 500GB 7200rpm SATA HDD, Integrated Video, GMA X2000, DVD +/-RW, Win 7 Pro 64bit, 5Y
Гаранција: 60 месеци

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка