КОМПРЕСОР ASI 500

11.387,00 ден.   Спореди

Компресор со високи перформанси, пренослив, 12/230 V или  батериско напојување. Компресор со избор за гуми, топки итн (висок притисок, низок волумен) и за воздушни душеци итн (низок притисок, вис...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.387,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компресор со високи перформанси, пренослив, 12/230 V или  батериско напојување. Компресор со избор за гуми, топки итн (висок притисок, низок волумен) и за воздушни душеци итн (низок притисок, висока јачина на звук).Едноставна апликација, треба да се постави потребниот притисок, и се одвива автоматски. Дури и во тешки услови, поседува добро осветлен дисплеј и LED светло. Сите важни вентили, црева и адаптер се сместени во уредот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка