Компресор - 12V

600,00 ден.   Спореди

Компресор на 12V од 300 PSI за пумпање на гуми од возила, мопеди, велосипеди и душеци. Продолжен кабел, прекинувач, додатни приклучоци за пумпање. Се приклучува на утичница за запалка во возило.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 600,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компресор на 12V од 300 PSI за пумпање на гуми од возила, мопеди, велосипеди и душеци. Продолжен кабел, прекинувач, додатни приклучоци за пумпање. Се приклучува на утичница за запалка во возило.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка