КОМПЛЕТ UV-СВЕТЛЕТЧКИ ЦЕВКИ 120 CM/36 W

3.835,00 ден.   Спореди

Универзален комплет светла со адаптер и приклучок! Само вклучете ги! За дискотеки, клубови, кафулиња, забавни објекти, итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.835,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзален комплет светла со адаптер и приклучок! Само вклучете ги! За дискотеки, клубови, кафулиња, забавни објекти, итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка