Комплет со 2,4 GHz камера во боја, алуминиумска

6.549,00 ден.   Спореди

Одличен комплет за видеонадзор. Без комплицирани инсталации, можете да добиете слики од дури четири камери во секој стандарден ТВ сет или видео со AV влезови. Заради вградените IR LED диоди кои се акт...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.549,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Одличен комплет за видеонадзор. Без комплицирани инсталации, можете да добиете слики од дури четири камери во секој стандарден ТВ сет или видео со AV влезови. Заради вградените IR LED диоди кои се активираат автоматски, можат исто така да се пренесуваат црно - бели слики и во текот на ноќта. Камерата е фиксно поставена на канал 1.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка