КОМПЛЕТ СОЛАРНИ LED РЕФЛЕКТОРИ 12V V2

16.048,00 ден.   Спореди

Ова е 3 W LED рефлектор со вградени 54 LED диоди, совршено погоден за осветлување на големи објекти без потреба од струја. Едноставно приклучете го 10 W соларниот модул на рефлекторот и батеријата авт...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 16.048,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова е 3 W LED рефлектор со вградени 54 LED диоди, совршено погоден за осветлување на големи објекти без потреба од струја. Едноставно приклучете го 10 W соларниот модул на рефлекторот и батеријата автоматски се интегрира преку вградениот електронски напон. Кога ќе падне ноќ, светлата се вклучуваат автоматски. Со вклучениот тајмер можете да го прилагодите прекинувачот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка