КОМПЛЕТ РЕФЛЕКТИРАЧКИ КУГЛИ

8.083,00 ден.   Спореди

Класика! Забавно осветлување во еден пакет по неверојатна цена! Рефлектирачките кугли прават волшебна, романтична атмосфера. Дополнителните менувачи на боја создаваат атмосферски ефект на осветлување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.083,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Класика! Забавно осветлување во еден пакет по неверојатна цена! Рефлектирачките кугли прават волшебна, романтична атмосфера. Дополнителните менувачи на боја создаваат атмосферски ефект на осветлување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка