КОМПЛЕТ РЕФЛЕКТИРАЧКИ КУГЛИ 20 СМ

6.195,00 ден.   Спореди

Комплетно светлосно освежување во пакет по поволна цена. Расположете се со романтична атмосфера на рефлектирачката кугла во вашата просторија за забава. Предниот дел на менувачот на бои создава пријат...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.195,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплетно светлосно освежување во пакет по поволна цена. Расположете се со романтична атмосфера на рефлектирачката кугла во вашата просторија за забава. Предниот дел на менувачот на бои создава пријатно светло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка