КОМПЛЕТ ОД 6 LED СВЕТИЛКИ ЗА ЅВЕЗДЕНО НЕБО

2.950,00 ден.   Спореди

Овој комплет од 6 декоративни LED диоди со полукружни леќи ви нуди голема разновидност на нивната примена и служи за декоративно осветлување. Можете да направите ѕвездено небо во спална или во дневна ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.950,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој комплет од 6 декоративни LED диоди со полукружни леќи ви нуди голема разновидност на нивната примена и служи за декоративно осветлување. Можете да направите ѕвездено небо во спална или во дневна соба, да направите рамки, да го осветлите мебелот или витрините, да инсталирате ноќно осветлување во бања или во ходник, па дури и на скали. Овој декоративен LED комплет дава слобода на вашата фантазија и креативност.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка