КОМПЛЕТ ОД 5 АВТОМАТСКИ ВОЗДУШНИ ВЕНТИЛИ

1.534,00 ден.   Спореди

Лесно се менуваат и монтажата не одзема многу време. Ве заштитуваат од скапи поправки, од оштетувања предизвикани од корозија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.534,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Лесно се менуваат и монтажата не одзема многу време. Ве заштитуваат од скапи поправки, од оштетувања предизвикани од корозија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка