КОМПЛЕТ ОД 20 КОПЧЕСТИ БАТЕРИИ ( + гратис кутија)

531,00 ден.   Спореди

Овој комплет со копчести алкални батерии ќе биде доволен за сите потреби во домаќинството. Комплетот се состои од кутија со 6 практични прегради за уредно и практично чување и 2 штрафцигери. Батериите...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој комплет со копчести алкални батерии ќе биде доволен за сите потреби во домаќинството. Комплетот се состои од кутија со 6 практични прегради за уредно и практично чување и 2 штрафцигери. Батериите се наменети за рачни часовници, игри, фотоапарати, радија, за далечински управувачи итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка