КОМПЛЕТ ОД 19 БУРГИИ HSS COLBALT-CO

3.363,00 ден.   Спореди

Комплет од 19 HSS Colbalt бургии од не'рѓосувачки челик.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.363,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплет од 19 HSS Colbalt бургии од не'рѓосувачки челик.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка