КОМПЛЕТ ЗА РЕПАРИРАЊЕ ДУПНАТА ГУМА

5.952,00 ден.   Спореди

За 2 минути повторно мобилен. Гумата може да се репарира. Водоотпорното лепило може повторно лесно да се отстрани. Едноставно, брзо и делотворно, може да се поправи пнеуматикот и за 2 минути да се про...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.952,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За 2 минути повторно мобилен. Гумата може да се репарира. Водоотпорното лепило може повторно лесно да се отстрани. Едноставно, брзо и делотворно, може да се поправи пнеуматикот и за 2 минути да се продолжи со возење. Со притисок на копче лепилото се внесува во гумата и се произведува минимално потребен воздушен притисок за продолжување на возењето. PREMIUM-SEAL користи една нова водоотпорна со микровлакна супстанца која брзо го исполнува пнеуматикот и лесно се отстранува.За чистење на гумата се додадени и други алати. Полесен е за употреба од комплетот за замена на гуми и нуди поголем комфор при негова примена.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка