Комплет за проширување LED светилки Crosslight

3.127,00 ден.   Спореди

Комплетот содржи 4 светилки. Паралелно можат да се приклучат до 12 сијалички на само еден приклучен уред.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.127,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Комплетот содржи 4 светилки. Паралелно можат да се приклучат до 12 сијалички на само еден приклучен уред.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка