КОМПЛЕТ БЕЈБИФОН TOPCOM - BABYTALKER 1010

3.835,00 ден.   Спореди

Ова PMR радио достигнува домет и до 2 кm. Покрај тоа, поседува 15 пред-програмирани програми, осветлен дисплеј и прилагодување на детекцијата на шум.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.835,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова PMR радио достигнува домет и до 2 кm. Покрај тоа, поседува 15 пред-програмирани програми, осветлен дисплеј и прилагодување на детекцијата на шум.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка