Комплетен хеликоптер Hurricane 425 Combo Gaui

40.533,00 ден.   Спореди

Хеликоптерор е лесен, динамичен и подвижен поради својата солидна конструкција. Со своите одлични коњски сили, Hurricane 425 лесно се движи во 3D лет.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 40.533,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Хеликоптерор е лесен, динамичен и подвижен поради својата солидна конструкција. Со своите одлични коњски сили, Hurricane 425 лесно се движи во 3D лет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка