КОМПАС

350,00 ден.   Спореди

Со користењето на овој компас, никогаш нема да го загубите правецот на движење.Флуоресцентните маркери светат во темница, така што Ви ги ставаат на дланка сите неопходни податоци за ориентација.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 350,00 ден.

пред 5 години

Конрад http://www.conrad.mk   Детали 413,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со користењето на овој компас, никогаш нема да го загубите правецот на движење.Флуоресцентните маркери светат во темница, така што Ви ги ставаат на дланка сите неопходни податоци за ориентација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Најпопуларни производи