Компактна станица ST804

11.800,00 ден.   Спореди

Идеална алатка за професионалците и ентузијасти. Моќниот керамички грејач снабдува 80 вати грејна моќност. Може да се менува брзо и лесно. Одбраната температура се одржува постојано од топлински сензо...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 11.800,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Идеална алатка за професионалците и ентузијасти. Моќниот керамички грејач снабдува 80 вати грејна моќност. Може да се менува брзо и лесно. Одбраната температура се одржува постојано од топлински сензор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка