КОЛОР ЧАСОВНИК СО ВРЕМЕНСКА СТАНИЦА

8.525,00 ден.   Спореди

Во овој часовник, можете да уживате во можностите на 3 различни уреди во еден. Часовник со дигитален дисплеј и тркалачки броеви, временска станица со обоени симболи и дигитални рамки за слики. Комфорн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.525,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Во овој часовник, можете да уживате во можностите на 3 различни уреди во еден. Часовник со дигитален дисплеј и тркалачки броеви, временска станица со обоени симболи и дигитални рамки за слики. Комфорна контрола преку дадениот далечински управувач.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка